• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

פילינג יהלום – מה זה?

פילינג יהלום הוא טיפול שנועד לחדש את רקמות העור העליונות, על מנת להעלים קמטים, כתמי שמש צלקות ועוד.

כיצד פועלת התחדשות העור שלנו ?

עור האדם פועל באופן בו תאי העור התחתונים מקבלים במשך יום, יום אספקה ששל חומרי מזון. הזנת התאים מאפשרת להם להמשיך להתחלק וליצור תאי עור חדשים. תאים חדשים אלו דוחפים את התאים הישנים מעלה משכבת הדרמיס אל האפידרמיס – כלומר השכבה העליונה של העור. התאים הישנים הופכים בתוך שבוע לשכבה קרנית שאותה מרחיק העיר על ידי תהליך הניקוי והניקוז הטבעי שלו.

מה קורה עם הזמן ?

תהליך התחדשות העור נעשה פעם בארבע שבועות אך מואט עם התקדמות הגיל, או בשל הפרעות של חילוף חומרים. תהליך ההאטה מונע מהתאים התחתונים לדחוף את תאי העור העליונים מעלה והם נצמדים אל משטח העור העליון בהדרגה ואט, אט הופכים להיות חלק ממנו, מה שגורם לעור לאבד את הלחות הטבעית שלו והברק ומתחילים להיווצר קמטים.

כיצד פועל מכשיר של פילינג יהלום ?

מכשיר פילינג יהלום, הוא מכשיר אשר בעזרתו ניתן לחדור אל תוך השכבות של העור החיצוניות ולאלץ את התאים הישנים להתחדש וגורם להיווצרות של תאים חדשים. טיפול בפילינג יהלום הוא בטוח, ומביא לתוצאה של העלמת כתמים של פיגמנטציה, טשטוש והעלמה של קמטים, מניעה של היווצרות עור שעווה, וטיפול בפצעים של אקנה וצלקות אקנה.

מה התוצאות שתשיגו בעזרת טיפול פילינג יהלום ?

הטיפול בעזרת מכשיר פילינג יהלום מעודד את הצמיחה של תאי עור חדשים וגורם לעור לחזור להיות חלק, רך ועדין יותר ממש כמו עור של תינוק. פילינג יהלום גם מסייע לספיגה יעילה יותר של חומרי קוסמטיקה שנמרחים על העור. מומלץ לבצע את הטיפול על ידי קוסמטיקאית מוסמכת ומומחית בתחום הפילינג יהלום.


נגישות