• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

אפילציה

אפילציה היא אחת השיטות המוכרות והמהימנות להסרת שיער גוף.

רבים אינם יודעים כי התחלתה של האפילציה לא הייתה במסגרת התחום הקוסמטי אלא התחום הרפואי.

בשנת 1875 ד”ר צ’רלס החליט כי הוא מעוניין לפתור את בעיית הצמיחה ההפוכה של הריסים שגרמה לבעיות רפואיות רבות ולכן הוא המציא שיטה בה הוא צרב ( על ידי חוטי חשמל) את הריסים הבעייתיים בכל שהוא הסיר אותם לעד או שינה את כיוון הצמיחה שלהם.

כיום, טיפולי אפילציה מבוצעים על ידי מחט דקה המיועדת לסוג טיפול זה.

מחט זה מחדירים לזקיק של השערה ובאמצעות מחט זו מחדירים זרם חשמלי שתפקידו לצרוב את השורש שלהם על מנת שלא יחזרו ויגדלו בשנית. ( תוצאה אשר מושגת לאחר מספק מפגשים בהם חוזרים על הפרוצדורה).

ייעוץ לפני טיפול אפילציה

כל מכון או מרפאה המציעה טיפולי אפילציה ישמחו לקבוע לכם פגישת ייעוץ.

חשוב מאוד שלא תוותרו על פגישה זו, שכן היא תעניק לכם אינפורמציה רבה על הטיפול והתאמתו לדרישותיכם. מומלץ לברר כמה זמן המכון קיים, מיהו הצוות המועסק בו, לראות את הציוד באמצעותו מתבצע הטיפול. לברר אודות סוג השיער שלכם ועור המשטח והאם טיפול זה מתאים למטרתכם ועוד.

נקודות חשובות

מומחים- חשוב מאוד לוודא שהמכון בו אתם מבצעים את טיפולי האפילציה הוא מכון אשר מאגד צוות של מומחים, אשר קיבל הסמכה לעשות טיפולים אלו.
בדרך כלל טיפולים אלו מבוצעים או על ידי רופא או על ידי קוסמטיקאית אשר מוגדרת כמוסמכת.

חשוב לא להתפשר על בדיקה ווידוא של נקודה זו מסיבה פשוטה וחשובה: טיפולי אפילציה אשר אינם מבוצעים על ידי אדם המוסמך לכך יכולים לגרום לנזק רב. הם יכולים לגרום לכוויה באזור המטופל, צלקת תמידית, כתמים ודלקת באותו אזור.

אזור בגוף- חשוב לקחת בחשבון כי אם אתם מעוניינים בטיפולי אפילציה באזור קטן של הגוף, הטיפול יהיה קצר יחסית לאזורים גדולים בהם תזדקקו למספר רב של פגישות כשכל פגישה תארך זמן רב.
במקרה בו אתם מעוניינים לעשות אפילציה לאזור גדול של הגוף, יש לשקול האם זה משתלם לכם הן מבחינת זמנים והן מבחינת כספית. זכרו. כיום ישנם מגוון טיפולים להסרת שיער בגוף ויכול להיות שטיפול באמצעות לייזר ישמש אתכם בצורה נבונה יותר מאשר אפילציה.

מכון מוסמך- חשוב מאוד שתוודאו כי אותו מכון אליו אתם פונים על מנת לקבל טיפול זה הינו מכון הפועל בהיתר החוק. כמו כן, חשוב מאוד לוודא כי הוא אנשי הצוות משתמשים במיכון חדיש ומשוכלל המבטיח לכם תוצאות מקסימאליות לטיפול זה.


נגישות