• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים
processing

אילנית ירדן

אילנית ירדן
טיפולי פנים, טיפולים באקנה, טיפולי יופי

תיאור

אומרים שמאחורי כל סיפור הצלחה ישנו סיפור אישי מרגש. הסיפור שלי הוא שדחף אותי לעסוק בקוסמטיקה והוא זה שגורם לי לקום כל בוקר ולדעת שמעבר לפינוק ולטיפול האסתטי, אני פותחת למטופלות שלי דלת לאושר, ביטחון עצמי והצלחה משלהן.

עד לפני שנתיים, לא נראיתי כמו היום. העור החלק והבריא שאת רואה בתמונות, היה בעיניי סוג של חלום שלעולם לא אוכל להגשים. היה לי עור בעייתי – עם פצעונים, כתמים וצלקות. התביישתי בעור הפנים שלי וזה הגביל אותי. היה חסר לי אותו ביטחון עצמי שצריך כדי להצליח בחיים המקצועיים וגם האישיים.

התרוצצתי בין קוסמטיקאיות, רופאי עור ובתי מרקחת בתקווה נואשת למצוא את פתרון הפלא לבעיות העור שלי. קיוויתי שיש אי-שם שיטת פלאים שמתאימה בדיוק בשבילי, אבל מאז עברו עוד שנים ארוכות של תסכולים, אכזבות והוצאות כספיות, עד שגיליתי במקרה את הסוד שבקוסמטיקה הפרא-רפואית.
באותו זמן כבר הייתי קוסמטיקאית וטיפלתי בנשים רבות עם בעיות עור דומות לשלי וגם אחרות: קמטים, עור יבש, שמנוני, כתמים, חוסר ברק. גם הן הרגישו כמוני וחיפשו פתרון משלהן.

ואז נתקלתי בשיטה חדשנית לטיפול בכל בעיות העור הקיימות – השיטה הדו-עומקית. התמחיתי בשיטה לאורך תקופה ארוכה בבית הספר של חוה זינגבוים וקיבלתי תואר PME – “תואר שני” של קוסמטיקאיות. מאז אני מיישמת את השיטה בטיפולי פנים בקליניקה שלי ופוגשת מידי יום נשים צעירות ומבוגרות – וכולן אסירות תודה על ההזדמנות שאני נותנת להן להתחיל מחדש עם עור בריא למראה, חלק ויפה.

דירוג

שירות
מחיר
אמינות
מקצועיות
נגישות