• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

איפור קבוע מקצועי בשיטת השערה

הרצון של כל אישה  להיראות במיטבה מחייב, בין היתר, השקעה באיפור. הזמן המוקדש לאיפור יכול להיות מספר דקות בודדות מדי פעם, או זמן רב יותר, והדבר תלוי במבנה הפנים של האישה, בסוג העור, במבנה  העיניים, הגבות והשפתיים. נשים אשר רוצות להוריד מעליהן את הנטל הקבוע והמתיש הזה יכולות לבצע איפור קבוע. למעשה, מומלץ ואפשר לעשות איפור קבוע במקרים נוספים אחרים. כאשר יש נשים הסובלות מאלרגיה ורגישויות עור לתכשירי איפור, נשים אשר מזיעות רבות, נשים אשר עוסקות בפעילות ספורט נמרצת, נשים אשר סובלות מדלקת פרקים, טרשת נפוצה, פרקינסון וכדומה ואשר בגלל מחלות אלו מתקשות להתאפר.

למי מתאים איפור קבוע?

איפור קבוע מתאים לנשים ואנשים אשר עומדים בדרישות הגיל ואשר יכולים להתגבר על פצעים מינוריים אשר מאפיינים את הטיפול הנ”ל. במסגרת האיפור מחדירים פיגמנטים לשכבת העור העליונה. אלה נספגים ברקמות וצובעים את האזור המטופל. את החדרת הפיגמנטים מבצעים באמצעות מכשירים שונים בעלי מחטים דקות אשר חודרות לעור ומזרימות את הפיגמנטים. איפור קבוע כולל  צביעת גבות,  תיחום אייליינר עליון ותחתון, תיחום שפתיים, הסוואת צלקות, סימני מתיחה, שיער מדומה, שיפור ועיבוי עפעפיים וחידוש פיגמנטציה. את האיפור לא ניתן לשטוף או להוריד אבל הוא דוהה לאורך זמן ואז ניתנת האפשרות לחדשו. בעת הזאת ניתן לשנות צבע או לבצע שינויים אחרים.

תהליך האיפור

תהליך איפור קבוע מתבצע בקליניקה ואורך כשעתיים עד שעתיים וחצי בהתאם לסוג הטיפול. לפני התחלת הטיפול ייבצע המומחה תחקור ראשוני שבמהלכו נבדקים תחילה נושאים שונים הקשורים באיפור המבוקש, ולבסוף, מתקבלת ההחלטות על האיפור הרצוי. במהלך הטיפול חשות מרבית הנשים בחוסר נוחות ברמה המשתנה בהתאם לכל אחת ואחת. ניתן לבקש ולקבל אלחוש מקומי להקלה על הכאבים הקלים. הטיפול כשלעצמו הינו בטוח ומשתמשים במחטים חד פעמיות וסטריליות. סביבת הטיפול תהיה נקייה והקוסמטיקאית תשתמש בכפפות, בסינר ובאביזרים נחוצים אחרים. אפקט הצבע והטיפול משתנה מטיפול אחד למשנהו ותלוי בעור של כל  מטופלת, בסוג הפיגמנט ובפרמטרים אחרים. בתחילה עלולים להופיע גוונים כהים אשר יתרככו לאורך הזמן. לעיתים, ישתקף הצבע אשר נבחר מלכתחילה רק לאחר כ 6 שבועות.

איפור קבוע – מחייב הכשרה מתאימה

איפור קבוע בשיטת השערה חייב להתבצע על ידי קוסמטיקאית בעלת הכשרה לנושא. יש צורך בידע רב ובמגע טיפול רך. יש צורך לדעת להחדיר את הפיגמנט בדיוק למקום הנדרש ונדרשת עדינות רבה בעת הביצוע. משום כך, מומלץ לקבל המלצות על הקוסמטיקאית, לגשת אליה לפגישה ולשוחח עימה על כל התהליך. ניתן לבצע את כל סוגי האיפור או רק חלק ממנו. רצוי לבחור את הצבעים לגבות המתאימים לגוון העור וצבע הגבה. להחליט איזה עובי אייליינר רוצים, אם תיחום שפתיים יהלום את מראה הפנים וכדומה. חייבת להיות כימייה טובה עם הקוסמטיקאית וכדאי לוודא שהיא מבינה את הצרכים. כל זאת כדי שההשקעה  באיפור קבוע תצדיק את עצמה מבחינת התוצאות.


נגישות