• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

שי ליולדת

שי ליולדת

היולדת הטרייה כבר קבלה את מתנת חייה, אך אתם כבני משפחה, מכרים או קולגות לעבודה, לא רוצים להגיע לבקר אותה עם ידיים ריקות ובצדק. כיום כל מבקר בחדר לידה או מבקר בביתה של היולדת הטרייה, מגיע עם מתנה צנועה או מתנה מפנקת על מנת לשמח את היולדת. במקביל להענקת המתנה, רוצה כל מעניק המתנה להיות מיוחד במינו ולהגיש ליולדת את המתנה המופלאה ביותר, השימושית ויקרת הערך (לא רק מבחינה כלכלית).

המתנות אותן ניתן לרכוש ליולדת הן רבות ומגוונות ולא תמיד ניתן לבחור את המתנה האולטימטיבית, זאת שגם תהיה שימושית וגם תעלה חיוך על פניה של היולדת ועל כן כתבנו מאמר זה, שיעזור לכם לבחור את המתנה הראויה בהתאם לתקציב האישי אותו הקצתם למטרה.

מתנות ליולדת – רעיונות מקוריים

על מנת שתהיו אלו שהעניקו את המתנות הייחודיות והמקוריות ביותר, אנו מציעים לכם מספר אופציות מתוכם אתם יכולים לבחור את האחת.

מתנות ללידה אינן חייבות להיות יקרות, אך הן ללא ספק צריכות להיות שימושיות.

כרית הנקה לאם הטריה – אחת הפעולות אותן תבצע האישה יותר מכל הן פעולות ההנקה. האישה תאלץ להאכיל את בנה או ביתה מספר פעמים ביום ועל כן עליה לשבת בנוח ולעשות זאת עם מינימום מאמץ ומקסימום נוחות. הדרך היעילה ביותר לביצוע המשימה היא באמצעות כרית הנקה עליה תשב האישה כל פעם שהיא מאכילה את ילדה, כך שהכאבים ממנה סובלת האישה לאחר ההנקה לא ישפיעו עליה באופן ניכר.

תחליבי גוף לאישה ולתינוק – לאחר הלידה האישה סובלת משינויים רבים בגופה, בין אם אלו הם מתיחות בגוף, סימני הרזיה והשמנה, צלוליטיס ועוד. שינויים אלו הם נורמאלים אך לאחר הלידה על האישה לטפל כראוי בגופה באמצעות תחליבי גוף רבים ומגוונים. לא כל תחליב גוף מתאים לכל אישה, ועל כן יש לבחון את תחליב הגוף המותאם לנשים הספציפיות להן אתם רוכשים את המתנה.

בדיוק כפי שהאישה חייבת להתמרח בקרמים שונים, עליה למרוח גם את גופו או גופה של ילדיה בקרם המתאים לתינוקות. הקרם המתאים יגרום לילד להרגיש בנוח ולעורו להתפתח כראוי, ללא כל מחלות , פריחות או אי אלו נעימויות המוכרות בקרב תינוקות.

צעצועים וספרים – מתנות נוספות שכדאי לכם להעניק לאישה היולדת הן הספרים המתאימים לגילו של התינוק, צעצועים שונים ושוב בהתאם לגיל הילוד וכן בגדי תינוקות שונים אותם מחליפה האם הטרייה בתדירות גבוהה.


נגישות