• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

רפואת שיניים כתהליך אסתטי הכרחי

רפואת שיניים כתהליך אסתטי הכרחי

המראה שלכם הוא הדבר החשוב ביותר, והוא זה אשר עתיד להקנות לכם כרטיס כניסה, אם זה למקום עבודה, לחוגים חברתיים שונים ועוד. ללא מראה אסתטי נעים לעין, תגלו כי קשיים רבים יעמדו בדרככם בכל תחומי החיים, בין אם זה עם חברים, זוגיות, במקום העבודה ועוד.

אחד הקריטריונים המגדירים אסטטיות בקב האוכלוסייה, הם השיניים והחיוך הרחב אותו אתם מציגים בכל אחד משעות היום.קחו בחשבון כי אם הפה שלכם לא אסתטי, ברגע שאתם תחייכו, אתם עלולים לגרום לבן השיח שמולכם לדחייה, אשר תעלה לכם באינטראקציה שלשמה נפגשתם איתו.

קחו לדוגמא סיטואציה בה אתם מגיעים לראיון עבודה, (אין זה משנה כמה אתם מקצועיים וכמה אתם משכילים), אם העבודה תדרוש פגישות עם אנשים על מנת לקדם את פועלכם, ואם המצב האסתטי שלכם אינו טוב, לא יתרשם מכן המראיין והוא ישלח אתכם חזרה למקום המבטחים שלכם עם תשובה שלילית שלא תמיד תצליחו להבין את פשרה.

כיצד רפואת שיניים משליכה על המראה האסתטי

אם בעידן הקודם רופא שיניים הוגדר כמציל מכאבים שנגרמים כתוצאה מחורים או טיפולי שורש, הרי שכיום לרופא השיניים יש תפקיד נוסף, והוא לדאוג למראה האסתטי שלכם בין אם זה בהשתלות שיניים, הלבנת שיניים ישור שיניים ועוד.

דוגמא מובהקת לשינויי הדרסטי שבוצע בשנים האחרונות, הן הסתימות אותן ערכו רופא השיניים בעבר אל מול ימינו אנו. בשנים קודמות סתימה שבוצעה בפה של המטופל הייתה סתימה בצבע שחור או כסף, אך כיום את הסתימות נוהגים רופאי השיניים לעשות בצבע לבן על מנת לשמור על גוון השיניים שלכם ועל האסתטיות הנחוצה.

הלבנת שיניים – רבים מתושבי מדינת ישראל סובלים משיניים לא צחורות, בין אם זה כתוצאה מהדי אן איי של כל אדם , ובין אם זה בשל סיגריות אותן מעשנים רבים, אשר גורמות לשיניים להפוך לגוון צהבהב או צהוב.

רופאי השיניים מודעים לחשיבות של שיניים לבנות ואסתטיות, ועל כן כחלק מסל השירותים אותם הם מציעים למטופלים, ניתן לבצע במקביל הלבנת שיניים אשר תגרום לחיוך שלכם להיות נוצץ.

יישור שיניים – גם שיניים עקומות ולא ישרות גורמות למראה לא אסתטי, ועל כן ניתן כיום (בכל גיל), לבצע ישור שיניים, בין אם זה לילדים בגילאי העשרה ואף לבורים ומבוגרים. היכולת ליישר את השיניים בכל גיל, מאפשרת לכל אדם להגיע אל התוצאה לה הוא מייחל משיניו בפרט, ומהמראה האסתטי בכלל.


נגישות