• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

סודות האיפור הקבוע

נשים רבים תוהות למי מתאים האיפור הקבוע? התשובה היא בהחלט חד משמעית האיפור הקבוע נועד לכל אותן נשים המעוניינות במראה פנים מרענן בכל שעות היממה. בין אם מדובר בשעת לילה או ביום לאחר שחייה בבריכה או לאחר מקלחת ואפילו בתנאי שטח קשים (טיול אוהלים וכדומה). על מנת לעזור לעור של המטופלת להראות זוהר וצעיר יותר יש צורך בהתאמת החומרים לעור המטופלת. חומר טיפולי אחד לא מתאים לכמה מטופלות בעלות עור שונה. יש צורך בהתאמה מקצועית של הפיגמנט לעור המטופלת על מנת לגרום לעור להישאר טבעי ולא מטויח מידי.

להתאים את צבע האיפור לסוג העור

העור הוא איבר שמשתנה בחורף עור הפנים יבש ואילו בקיץ הוא מלא בשומן. איפור קבוע אינו מצריך שלאחר סיום התהליך תראו מאופרות, איפור קבוע מדגיש את תווי הפנים (איפור קבוע בגבות, איפור קבוע קו איילינר, איפור קבוע הדגשת השפתיים וכדומה). כמו כל טרנד גם האיפור הקבוע התחיל במרכז הארץ. ככל שיותר נשים פרסמו עצמם מבצעות את תהליך האיפור הקבוע כך הטיפול הופך לטרנדי במידה רבה. אם תחפשו איפור קבוע במרכז תוכלו למצוא מגוון קוסמטיקאיות העוסקות בטיפול מסוג זה.

שימו לב איפור קבוע למרות שבשמו מופיעה המילה קבוע אינו קבוע, כל כמה שנים תצטרכו לעבור את הפעולה השנית על מנת לתחזק את העבודה הקיימת.

לאחר תהליך האיפור הקבוע ישנה אדמומיות קלה באזורים המטופלים לכן יש לתת לעור מנוחה ורוגע עד הטיפול הבא. את האזורים המטופלים יש להרגיע באמצאות קרח או מגבת קרה.

איפור קבוע בגבות

כאשר מדובר באיפור קבוע באזור הגבות חשוב לא ללכת אחר טרנדים וליצור צורה המתאימה לתווי הפנים של המטופלת. כידוע לכל טרנדים חולפים ולכן כדאי ואף רצוי למצוא את הצורה המתאימה ביותר ללקוחה. כיום ישנן שתי שיטות עיקריות לתהליך האיפור הקבוע בגבות : שיטת השערה ושיטת ההצלה. מרבית הלקוחות מעדיפות את שיטת השערה מכיוון שהטיפול נראה טבעי ולא מוגזם במידה רבה. שיטת ההצלה נראית פחות טבעית משיטת השערה והיא דומה לסוג של קעקוע על העור.

לסיכום, כמו בכל טיפול גם אל תהליך האיפור הקבוע רצוי להגיע מוכנות לאחר שקראתן את כל היתרונות והחסרונות של השיטה. יש צורך לבדוק המלצות קודמות של קוסמטיקאיות על מנת לוודא כי בחרת במקצועית ביותר בתחום. הפנים הוא איבר מרכזי ולכן יש לבדוק האם השיטה תואמת את הציפיות קודם לכן.


נגישות