• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

סוגים של הגדלת חזה

אין דבר יותר מתסכל מלחיות עם דבר שאנו לא אוהבים. מאוד קשה לעבוד מדי יום ביומו עם קולגה שאינו נחמד ומעיק עלינו; מאוד קשה לחיות בבית שעיצובו אינו אהוב עלינו; אך קשה מכל הוא לחיות בתוך גוף שאנו לא אוהבים.

אין זה משנה כמה דיאטות וספורט נעשה, יש דברים שלעולם לא ישתנו. אחד מהם הוא גודלו של החזה שלנו. נשים רבות נאלצות להתמודד עם חזה קטן אשר פוגע בתדמיתן ובתפיסת הנשיות שלהן. למזלן, ולמזלנו, כיום ניתן לעבור ניתוח הגדלת חזה בצורה בטוחה במיוחד, כך שאישה לא חייבת לחיות עם התחושה הקשה הזאת, ויכולה לשנות אותה בקלות יחסית.

סוגי שתלים נפוצים להגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה עושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת להגדיל את החזה בצורה בטוחה. הניתוח כולל הכנסה של שתלים אל תוך החזה של האישה. כיום נהוג לעשות שימוש בשני סוגים מרכזיים של שתלים. הראשון הוא שתל הממולא בסיליקון ג’ל. השני הוא שתל הממולא במי מלח. השתל הנפוץ ביותר ובו נעשה מירב השימוש הינה השתל המלא בסיליקון ג’ל. שתל זה נותן מראה טבעי ותחושה נינוחה במיוחד, ובשל יתרון זה הוא נפוץ במיוחד.

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה נעשה על ידי רופאים פלסטיקאים מומחים לכך. אלו רופאים שעברו הכשרה ארוכה ומקיפה ברפואה פלסטית ובעלי ניסיון רב בניתוחים מסוג זה ואחרים. לפני כל ניתוח ייפגש הרופא עם המטופלת, ישמע את רצונותיה והעדפותיה ויתאים עבורה את הטיפול המושלם עבורה. אם גם את רוצה להגשים חלום ולחזק את תפיסת הנשיות שלך, את מוזמנת להשאיר את פרטייך כאן ואנו ניצור עימך קשר בכדי להציע לך ניתוח הגדלת חזה במחיר אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.


נגישות