• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

מתנות לפסח ליולדת הטריה

מתנות לפסח ליולדת הטריה

קצת לפני חג הפסח מתחילה התכונה בקרב אזרחי ישראל המתכוננים לחג החירות. לא, אין הכוונה להגעלת הכלים ולניקוי הבית (כלומר, גם, אבל לא זה העיקר), כי אם לחיפוש מתנות לפסח עבור כל קרוביהם וחבריהם. אין ספק, כי מטלת מתנות לפסח היא מטלה סבוכה ורבת הסתעפויות, הנדרשת לתשומת לב ורגישות, נתונים שרק עולים כאשר מקבלת המתנה הצפויה היא מי שלאחר לידה.

מתנות לפסח ליולדת – מה אפשר להביא?

מתנות לפסח מתמקדות בדרך כלל בתחום כלי בית וחפצי נוי, אולם בעת שמדובר ביולדת טרייה, כדאי להתמקד בה וברך הנולד. בשווקים ובחנויות קל למצוא מבחר עצום של מתנות הקשורות בנושאי הריון ולידה, מתנות שאפשר בקלות להסב אותן בתור מתנות לפסח. נכון, גם התינוק יקבל מתנות רבות ובסופו של דבר מתנות לתינוק הן מתנות לאימא, אולם הפעם ננסה להתמקד בנושא מתנות לפסח ליולדת עצמה.

מתנות לפסח ליולדת יכולות להיות דברים שקשורים בטיפוח עצמי, כן, הדבר ההוא שפעם, לפני תקופת הריון, היא הייתה מקדישה לו תשומת לב רבה. קרמים, סבונים, תכשירי קוסמטיקה, כל מה שיוכל לסייע ליולדת להעניק קצת תשומת לב לגופה המתאושש. חנויות התמרוקים מלאות בסוגים שונים של מתנות לפסח בתחום זה, אותן אפשר להעניק ליולדת שבוודאי תשמח מאוד. רק טיפ קטן – נסו להימנע ממתנות הכוללות שהיה ארוכה באמבטיה (לדוגמא, כדורי קצף), ושימו לב שלא לבחור קרמים בריחת חזקים מדי העשויים להפריע בזמן הנקה.

כמו-כן רעיון חדש שהתחיל לתפוס תאוצה בימינו הוא מתנת שימור דם טבורי – שזה בעצם הדם מחבל התבור שמכיל ברובו תאי גזע ואשר יכול להקל ולהציל אפילו במקרים עתידיים בו יכול להיות שיצטרכו תאים להשתלות ולטיפולים שונים, כך שבמידה ויש מספיק זמן לתכנון עם היולדת מראש, אפשר להזמין מתנה כזו שהיא בהחלט מיוחדת ייחודית ונשמרת לשנים רבות, שלא לדבר על ההשלכות החיוביות שיכולות להיות לה במקרה חירום

מתנות לפסח בתחום הנקה – גם פה אפשר לעזור מאוד

כל מי שילדה לאחרונה מכירה את ההתארגנות הראשונית הנדרשת בתקופת ההנקה ואת החיפוש אחר מוצרים טובים שיוכלו לעזור בשלב זה. מתנות לפסח ליולדת, לפיכך יכולות להיות בדיוק אותם עזרים להם היא זקוקה – משאבת חלב, כרית הנקה טובה, חולצת הנקה יפה, אפילו חזיית הנקה, אם כי לשם כך נדרשת התאמה אישית, ועדיף אולי להביא שובר מתנה מחנות חזיות. כל המתנות האלה יקבלו הערכה רבה מאוד מצד היולדת שבוודאי תשמח לקבלן.

ואולי בכל זאת מתנות לפסח תהיינה מיועדות לבית… ?

בסופו של דבר, אם אתם מתקשים לבחור מתנה הקשורה בנושא הריון ולידה, הרי שגם יולדות תשמחנה לקבל מתנות לפסח המיועדות לשמש אותה לאירוח ולבישול. לצורך כך, נדרש להכיר מעט את היולדת ואת טעמה, אולם קל יחסית לקנות מתנות לפסח למטרה זו מכל חנות כלי בית או חנויות הקונספט המתמחות בבישול. גם אם מתנות אלה יאופסנו לחודש או לחודשיים עד שהיולדת תחזור לעצמה, בוודאי יהיה להם שימוש מבורך בהמשך השנה. ושיהיה חג שמח!


נגישות