• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

מתנה לתינוק בן שנה

מתנה לתינוק בן שנה

ילדים זו שמחה, אך ילדים דורשים במקביל השקעה. אין זה משנה כמה אהבה מעניקה האם לילדה, עליה לרכוש מוצרים רבים אשר יסיעו לה בגידול ילדה. המוצרים אותם על האם לרכוש הם רבים ומגוונים וההוצאות גם הן רבות ומגוונות. לשמחת האם במעמד הלידה ובכל יום הולדת של ילדה, מקבלת האם מתנות רבות ומגוונות מחברים, בני משפחה, מכרים וקולגות לעבודה, אשר מאפשרות לה לחסוך מעט בהוצאות השוטפות.

אתם כבני משפחה וכחברים, צרכים לחשוב היטב על המתנות או מארזי לידה מהודרים אותן אתם רוכשים, הן בשביל שהילד ישמח לקבל אותן והן יהיו שימושיות עבורו והן על מנת שהאם תוכל לחסוך בהוצאות ולא לרכוש את מה שכבר הבאתם לילד כמתנה.

מה כדאי לרכוש לילד בן שנה

מגוון המתנות אותן ניתן לרכוש לילד בן שנה הן רבות ומגוונות לרבות צעצועים לתינוק, בגדים לתינוק ועוד. אם גם אתם הוזמנתם לחגוג את יום הולדתו של התינוק הקרוב לליבכם, ואין לכם רעיון יצירתי, קראו את השורות הבאות ואמצו לכם מתנה.

צעצועים לתינוק – אחת הדרכים בהן מתפתח התינוק היא באמצעות צעצועים אשר מותאמים להתפתחותו. אם גם אתם לוקחים בחשבון את אופציה זו , ישנם לא מעט צעצועים חיוניים להתפתחותו, בין אם אלו הם צעצועים אשר מסייעים לו לזחול , צעצועים אשר מגרים את חושיו ועוד. אין זה משנה איזה צעצוע בחרתם לרכוש, עליכם לקחת בחשבון כי הצעצוע עומד בתו התקן הנדרש על פי מכון התקנים.תו התקן הוא זה השומר על בטיחות בתינוק שמשחק במתנה אותה הענקתם לו.

ביגוד לתינוקות – התינוקות הנולדים גדלים מהר, וכל מספר חודשים יש לרכוש עבורו בגדים חדשים אשר ישמשו אותו. גיל שנה ויום ההולדת של התינוק הוא זמן מצוין לרכוש לתינוק בגד חדש. רכישת בגדים חדשים עוזרים בצורה נדירה לאמא הטרייה, משום שככל שהיא תקבל בגדים רבים יותר כמתנת יום הולדת של ילדה, כך היא תוציא פחות כסף עבור הבגדים שגם ככה היא צריכה לרכוש עבורו.

ספרים – ישנם ספרים רבים אשר מותאמים לתינוק בגיל שנה וספרים אשר מסייעים להתפתחותו. אם גם אתם שוקלים לרכוש לילד ספר מתנה, עשו זאת ביום ההולדת שנה. ילדים בגיל שנה אוהבים עד מאוד לקרוא ספרים, גם אם הם אינם באמת קוראים אותם אלא רק מרפרפים בהם. ספרים רבים נכתבו ויוצרו בהתאם לגיל התינוק ולהתפתחותו ועל כן הינכם יכולים לרכוש עבורו את אשר יסייע לו להתפתח ויעניק לו הנאה באותה הנשימה.


נגישות