• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

כך תבחרי את זר הכלה המושלם

כך תבחרי את זר הכלה המושלם

אז ברכותינו! היום הגדול לו חיכית כל ימי חייך עומד בפתח ואנו מאמינים שההתרגשות בשיאה. את בטח כבר מדמיינת את הרגע בו את צועדת בצעדים איטיים וחיוך ענק אל עבר החופה כאשר ברקע כל החברים והמשפחה נרגשים לראותך בשמלת הכלולות ואין ספק שבאותו דמיון את מקדישה תשומת לב רבה להופעה שלך,לשמלה,האיפור והשיער ובצדק! אך יש עוד אלמנט קטן שיכול לעשות שינוי גדול והוא: זר כלה מושלם.

 זר כלה – תוספת קטנה אפקט גדול

אין ספק שההבדל נמצא בדברים הקטנים. בד”כ שמדברים על טוטאל-לוק מושלם של כלה הנטייה היא להתייחס אל הפריזורה ואל שמלת הכלולות אך כמובן שיש לקחת בחשבון את זר הכלה. השילוב של זר פרחים כלה המכיל פרחים יפהפיים הבאים באידיליה מושלמת עם שאר ההופעה שבחרת לעצמך משדרג באופן משמעותי את כל ההופעה שלך ובעיקר את התמונות שישארו באלבום החתונה ובאינסטגרם כמובן.

 אז איך לבחור את זר הכלה המושלם

גדול או קטן – ראשית כל,חשוב להבין שהגודל כן קובע. בזרי כלה המטרה היא שהזר יבוא באידיליה מושלמת כתוספת להופעה הכוללת ומבלי לגנוב את הפוקוס ולכן הזר חייב להיות בפרופורציות הנכונות. בנוסף לכך,תחשבי על

זה שבזמן שאת מסתובבת עם הזר בין אנשים,לא בטוח שבא לך להסתובב עם משהו גדול שיתן לך תחושה לא נוחה.

התאמה – אחד הדברים החשובים בבחירת זר הכלה הוא היכולת להתאים אותו לעיצוב הכולל של האירוע,ואפילו לחליפת החתן! ישנם פרחים בצבעים יותר כפריים המתאימים לחתונה בטבע וישנם פרחים בצבעים יותר

חגיגיים המתאימים לאולם אירועים יוקרתי. אותו הדבר נכון גם לבחירת סידור הפרחים לאולם כולו.

הנאה העיצוב בעינייך ? – כל שוזרת פרחים יודעת שהסידור הוא מוצלח רק כאשר הוא קולע לטעמה האישי של הכלה.חשוב להבין שעיצוב שהוא חלומי בעיני כלה אחת,יכול להיות ההפך הגמור אצל כלה אחרת כי היופי הוא ר-ק בעיני המתבונן ולכן התייעצות עם הכלה לגבי תחושותיה על סוג העיצוב הוא פעולה קריטית להשבעת רצונה.

ותק החנות – אין מה לעשות,חנות פרחים אשר מעסיקה צוות שוזרות מיומן אשר מכירות את עבודת סידור הפרחים ושזירת פרחים כמו את כף ידם,יכולה להציג לכם מגוון רחב של זרים בהתאמה אישית,בזמן קצר  בהתאם לתקציב שהגדרתם מראש.

עמידות הפרחים – פרחים באים מן הצומח ובל נשכח שכל מה שצומח סופו בסוף לנבול. באירוע אשר נמשך 3-4 שעות אומנם הפרחים לא ינבלו אך בהחלט כדאי לבדוק שהפרחים הם טריים ועמידים על מנת שלא ייאבדו מהברק ומהחיות שלהם במהלך האירוע.

סיכום

זה נכון שסידורי הפרחים וזרי הכלה לא יכריעו אם האירוע יהיה הצלחה או כישלון אך אין ספק שמדובר באלמנט חשוב שלא כדאי להקל בו ראש.


נגישות