• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

טיפולי פנים

אנשים רבים נוטים לזלזל בערכם של טיפולי פנים, אבל האמת היא שמדובר בתחום שדורש מקצועיות וידע רב, והחידושים בו הם אינסופיים ומהווים חידושים מדעיים לכל דבר. טיפולי פנים הם לא סתם קרמים שמרככים את העור – ישנם אלפי סוגים שונים של טיפולי פנים, אשר תורמים לגוף לא רק מבחינה חיצונית אלא גם למערכות הפנימיות שלו, למשל – טיפולי פנים באמצעות קרמים מיוחדים או אנרגיית חום משפרים את סירקולציית הדם, ועוזרים לגוף לנקז החוצה רעלים.

טיפולי פנים – איפה עושים?

טיפולי פנים הם אחד מהתחומים בקוסמטיקה שדורשים הרבה ידע ומיומנות. טיפול לא מוצלח, או שימוש לא נכון במכשיר, יכולים לפגום קשות בעור הפנים, ולעיתים באופן בלתי הפיך. לכן כדאי לוודא שהקוסמטיקאית, שמעבירה את הטיפול, מחזיקה בתעודה המכשירה אותה לכך, ורצוי שתהיה בעלת נסיון של מספר שנים בתחום.

כמו כן, רצוי לברר אם היא מומחית בטיפול בסוג העור המסוים שיש לך. בתחום של טיפולי פנים קיימת הבדלה מאוד ברורה בין שיטות הטיפול בסוגי עור שונים, ולכן אם ניחנת בעור בעייתי במיוחד, או שסתם אינך מוכנה להתפשר על פחות ממושלם, כדאי למצוא קוסמטיקאית שמתמצאת טוב בטיפול בעור שלך, ותוכל לתת לו את הטיפול הטוב ביותר.

המתנה המושלמת למי שאוהבים

זה נכון שתמיד אפשר להביא לאישה שלך שוקולד או פרחים, אבל זה נדוש, בנאלי ולמען האמת – די מיותר. במקום זאת, מתנה שתשמח כל אישה היא סשן טיפולי פנים וטיפולי גוף מפנקים, שיאפשרו לה להשתחרר מהשגרה המעיקה, ולהרגיש כמו מלכה ליום אחד.

לרוב הנשים בימינו אין זמן להשקיע בעצמן ולטייל בין סלוני יופי ומספרות, ולכן יום של פינוקים, שבסופו היא האישה טוב ותרגיש נהדר, הוא מתנה מושלמת, שכל אחת תשמח לקבל, ותוצאותיה יישארו לאורך זמן.

פנים נקיות וחלקות ממש כאילו עברה מתיחת פנים משדרות לא רק יופי, אלא גם בריאות. למשל, מחקרים מצאו כי נשים קרייריסטיות בעלות עור פנים מטופח מצליחות יותר בעסקים מאשר נשים שאינן משקיעות בעצמן. מלבד תחושת הביטחון העצמי המועצמת, פנים בריאות משדרות קפדנות, השקעה ומותירות רושם ראשוני טוב. מלבד זאת, טיפולי יופי ופנים משלבים בתוכם מסאז’ים וקרמים שחודרים לגוף ומרגיעים אותו, ובדרך זו מסייעים לאישה להיות מרוכזת יותר בעבודה ולא לסבול ממתחים מיותרים.

אסור לשכוח, כמובן, שכל הטיפולים הללו משפיעים בצורה זהה גם על גברים. למרבה הצער, גברים רבים עדיין שבויים במחשבה, שטיפולי יופי מיועדים רק לנשים, ומתביישים לנסות גם כן, מחשש שזה יפגום בגבריותם. אלו שבכל זאת מעזים לנסות, מודים כי טיפולי פנים זאת המתנה הכי טובה שאתה יכול לתת לגוף שלך.


נגישות