• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

טיפולי ספא לבריאות הגוף ולטיפוח הנפש

על הקשר ההדוק בין גוף לנפש עמדו כבר הקדמונים כשקבעו כי נפש בריאה בגוף בריא. השניים הם כלים שלובים, וכל מה שאדם עושה לשמירה ולטיפוח על הגוף משפיע- ישירות ובהכרח- על הנפש. וההיפך.

יתרון בקיום חופשת ספא בחו”ל

חופשת ספא בחו”ל מעשירה ומעצימה את החוויה ומשדרגת את התועלת שבחופשה הייעודית, קודש לשילוב המהנה עם המועיל: ספא במתחם יוקרתי כגון מרחצאות קרלובי וארי בצ’כיה. אתר נופש ייחודי וייעודי זה הופך את השהייה בו להנאה מתמשכת . לבד משהייה במרחצאות ובספא ניתן ליהנות בו משפע מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים, גלריות פארקים ומתחמי ספא.

כששוכרים מלון לימים וללילות אחדים ניתן להפיק ולמצות את המרב והמיטב מהמרחצאות בכלל ומהטיפולים ועיסויי הגוף המפנקים והמענגים בפרט. חבילות נופש מוצעות למי מהישראלים שרוצים לבלות חופשה זוגית או משפחתית.

חופשות ספא בחו”ל –  WIN-WIN-WIN

הדרך הבדוקה למיצוי ההנאה מספא היא האפשרות והיכולת להינתק משגרת החיים התובענית והמלחיצה. כאשר טסים לחו”ל מתנתקים, פיזית ונפשית, מהשגרה וניתן לחוות ברוגע ובשלווה את ההיצעים המפנקים המוצעים במתחמי הספא השונים. הניצחון הוא לא רק ניצחונם של המהנה ושל המועיל אלא בעיקר ניצחון הרגיעה המוחלטת שמושגת בעת השהייה בחו”ל, הרחק מכל רעשי הרקע הטורדניים שהם מנת חלקם של מי שמתגוררים בה.

טיפולי ספא לרוגע ולשלווה

טיפולי ספא מרגיעים וממלאים באנרגיה. עיסויי גוף שניתנים על ידי מעסים ומעסות מקצועיים, מנוסים ומיומנים במגוון סוגי העיסויים, מאפשרים למי שנוסעים לסדרת טיפולי ספא להתנסות במגוון הסוגים ובכך לזכות בחוויה  גופנית ונפשית.

אנשים רבים שגילו זה מכבר את הפוטנציאל הבריאותי והחווייתי הגלום בטיפולי ספא מעניקים לעצמם (וליקיריהם) את החוויה הזו פעם או אף פעמים אחדות  בשנה, בכל פעם, לשם גיוון, במקום אחר- בארץ ובחו”ל. לא רק משום שמשנה מקום משנה מזל אלא בעיקר מאחר שמשנה מקום- משנה אווירה.

טיפולי ספא- שעת נפש גם לגוף

טיפולי ספא מתבצעים בחדר שקט, שהאור בו מועם, מוזיקת רקע מנעימה את השהייה, נרות ריחניים או מקלות קטורת מפיצים ניחוח נעים. רעשי הרקע היחידים הנשמעים- עד שגם הם מהוסים ושוככים, או עד שהם נמוגים כליל- הם רעש גלגלי השיניים של המוח המריץ מחשבות שונות…

שעה זו, שכל כולה קודש למען חוויית המטופלים, היא שעה שבה הגוף מתנתק, צף על גלי השקט, ומתנקה. הנפש נחה, רגועה. כלום לא בוער. התחושה היא של הימצאות במעין בועה של נועם.

טיפולי ספא- מתנה מקורית ומרגשת

אם אתם מתכננים מתנה לחג, בעיקר לפסח ולראש השנה, שובר לטיפול ספא הוא מתנה מקורית בעלת ערך מוסף. השפעתה תורגש גם לאחר ה”שימוש” בה, והיא ודאי תשאיר טעם של עוד, טעמה של הפעם הבאה. טיפולי ספא לבריאות הגוף ולטיפוח הנפש הם תמיד שתי ציפורים במעוף אחד…


נגישות