• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

טיפוח שיער – לכל סוג שיער יש טיפוח מיוחד

טיפוח שיער – לכל סוג שיער יש טיפוח מיוחד

האנשים אינם דומים זה לא זה, לא במראה, לא בתחביבים, לא באופי ולא בסוג השיער. כדי ליהנות משיער בריא בעל מראה זוהר ומלא ברק צריך להתאים את שגרת הטיפוח ולאמץ כללים נכונים בהתאם לסוג השיער. למעשה אפשר לחלק את נושא טיפוח השיער והטיפול בו לשלושה קבוצות עיקריות. שיער יבש, שיער הנוטה לשמנוניות ושיער צבוע. אנו מציעים מספר טיפים המותאמים לכל קבוצה.

שיער יבש

שיער יבש נגרם בדרך כלל בשל חשיפה לשמש או בשל גורמים ביולוגיים, שיער יבש מוביל לפיצול הקצוות בשיער וגרם לשערה להיות שבירה ובעלת מראה דק ושברירי. כדי לגרום לשיער יבש “להתעורר” ולהתמלא בחיים, חשוב לבדוק את התזונה. תוספת של שמן זית, פירות ירקות ושתיית מים עשויה לשפר את מראה השיער. כמו כן רצוי להימנע משימוש במייבש שיער ובמחליקי שיער, להשתמש במוצרי טיפוח לשיער המכילים פרוטאין המחזק את השיער. כמו כן מומלץ לבעלות שיער יבש להימנע מחשיפתו לשמש.

שיער הנוטה לשמנוניות

המראה של שיער “שמן” הוא מראה לא אסתטי ומוזנח. אם שיערך נוטה לשמנונית חשוב להקפיד על חפיפה יום – יומית לחפוף פעמיים בכל יום על מנת להסיר מהעור ומהשיער לכלוך ושומן. כדאי להימנע משימוש בחומרי לחות לשיער אם השיער מתולתל או מקורזל עדיף להשתמש בשמן פשתן טבעי ולא בחומרי הלחות למיניהם. אם את מעדיפה להשתמש במרכך שיער לאחר החפיפה, הקפידי לעסות רק את קצות השיער עם מרכך ולא לעסות הקרקפת והשורשים.

שיער צבוע

שיער צבוע נדרשת שגרת טיפוח מיוחדת, ראשית הקפידי לבקר מידי פעם במספרה על מנת לחדש את הצבע ולהימנע ממראה השורשים השונים בצבעם מצבע השיער. השתמשי בשמפו, מרכך וחומרי טיפוח לשיער המותאמים לשיער צבוע. אם החלטת להפסיק לצבוע את השיער, כדאי לשקול את האפשרות לצביעת כל השיער בצבע הטבעי שלך. כך גם בתקופת המעבר משיער צבוע לשיער טבעי תשמרי על מראה מטופח ונעים.

אנו מקווים שהפקת ידע והנאה מטיפים אלו, בכל מקרה, בביקורך הבא במספרה בקשי מהספר או הספרית שלך טיפים נוספים לטיפוח שיער ושמירה על מראה בריא.


נגישות