• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

חזרה לכושר גופני לאחר לידה

את אימא מאושרת לילד חדש אך מתוסכלת ממראה גופך, ואין את יודעת כיצד לחזור לימים בהם הרשית לעצמך להסתובב עם מיני וגופיה נאה? זה הזמן לדאוג גם לעצמך ולחזור לכושר גופני אשר עם הזמן יאפשר לגופך להיכנס אל הג’ינסים האהובים שלך.

לא כל פעילות ספורטיבית לאחר הלידה היא בריאה ונכונה, משום שאת עדיין צריכה לשמור על הגוף לאחר הטראומה והמאמץ שהוא עבר ובאותה הנשימה עלייך לדאוג לגופך, משום שאת עדיין מניקה את ילדיך, ואין את מעוניינת שהפעילות אליה את מכניסה עצמך תעצור את יכולות ההנקה שלך.

איזה פעילות ספורטיבית נכון לך לבצע

בין אם זה חדר כושר בחיפה, בת”א או בכל מקום אחר מומלץ להתייעץ עם מומחה על מנת שלא לגרום נזק לטווח ארוך לגופך, ולוודא כי את מבצעת פעילות ספורטיבית נכונה ותקינה. אמהות טריות רבות רוצות לחזור למשקל גופן נכנסות למשטר כושר ושוכחות כי יש לנהוג עם גופן שונה לאחר הלידה וגורמות לנזקים לעיתים חמורים.

על מנת שלך זה לא יקרה, כדאי שתבצעי את הפעילות הספורטיבית שלך בהתאם להנחיות בעלי מקצוע, בין אם זה מדריך כושר המתמחה בכושר לנשים לאחר לידה , תזונאית הממליצה על פעילות לאחר לידה וכדומה.

אם אין ברשותך את התקציב המבוקש לפנות לבעלי מקצוע באופן פרטי, את בהחלט יכולה לבדוק האם השרות ניתן דרך קופת החולים בה את מנוייה, ואף לפנות לאתרים שונים באינטרנט של בעלי מקצוע המעניקים טיפים ללא עלות.

מתנה ליולדת הטרייה

אם את חברה טובה של היולדת, בת משפה, או חברה לעבודה ואת מעוניינת לקנות לה מתנה, כדאי שתיקחי בחשבון את המכשירים לביצוע כושר גופני. על פי רוב מקבלת האישה מתנות המיועדות לתינוק החדש ואין ספק כי זה משמח אותה, אך בבואך לבחור לה מתנה ייחודית חשבי רגע עליה.

כל אישה סובלת מעלייה במשקל אותו היא רוצה להוריד לאחר הלידה, ועל כן בכל חנות המיועדת לאם הטרייה, ניתן למצוא מכשירים שונים לביצוע כושר גופני מתון לאחר הלידה, בין אם אלו משקולות במשקלים משתנים, כדורים, וכדומה. אין ספק כי היולדת תשמח לקבל מכשיר לביצוע כושר גופני, מה שיפוך אותך (מעניקת המתנה), לחברה מתחשבת המעלה חיוך על פניה.

המכשירים המיועדים לכושר גופני אינם יקרים והם שווים לכל כיס, מה שמאפשר לכל אישה לבצע כושר גופני באופן עצמאי, זאת כמובן בתנאי שהיא בדקה בטרם עת כי הפעולות שהיא מבצעת אכן בריאות לגופה. כושר גופני מתאפשר לכל אישה בעלויות נוחות.


נגישות