• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

חבילות ספא לזוגות – להחזיר את הצבע לפנים

חבילות ספא לזוגות – להחזיר את הצבע לפנים (ולזוגיות)

בין אם זהו יום האהבה שמתקרב או יום השנה הזוגי שלכם, יום נישואין או יום הולדת של בן או בת הזוג, ואולי אפילו מדובר פה בהצעת נישואין מפתיעה ? לכל האירועים האלה אין מתאים יותר מיום בילוי בספא, בילוי מפנק ואינטימי של שני בני הזוג, שישמחו מאוד על ההזדמנות לברוח למספר שעות מהשיגרה המלחיצה ולהתרכז לשם שינוי אחד בשני, ב-ביחד.

מה כוללות חבילות ספא זוגיות ?

חבילות ספא זוגיות יאפשרו לכם ליהנות יחד, כזוג, ממנעמי הטיפולים והפינוקים במכון הספא. תוכלו לפתוח את הבילוי בשכשוך משותף בג’קוזי זוגי (ישנם מכוני ספא בהם הג’קוזי הוא בצורת לב, מה שמבטיח רומנטיקה מיוחדת במינה), כשמסביב נרות דולקים ומוסיקה רוגעת. משם תוכלו להמשיך לטיפול מפנק, דוגמת עיסוי גוף או טיפול פנים, כשהייחוד בטיפולים אלה הוא שתוכלו לעשות אותם יחד – שניכם, בחדר אחד, עם שני מטפלים (או אפילו ארבעה), כשהאינטימיות שלכם נשמרת לאורך כל הטיפול ורק אנחות העונג מפרות את הדממה.
ומשם לאן ? תוכלו לבחור בטיפול נוסף (אולי תרצו טיפול באבנים חמות או ברפלקסולוגיה?), ותוכלו לבחור להיות יחד בלובי, כששניהם בחלוקים עוטפים ונעלי בית רכות, ושום דבר בעולם לא יכול להפריע לכם ברגעים האלה (ולא, בדרך כלל אין קליטה סלולארית במקומות האלה. אין סיכוי שמישהו יתקשר עכשיו).

הצעת נישואין בספא – אין רומנטי מזה

אם את או אתה רוצים להפתיע את בן הזוג שלכם בהצעת נישואין רומנטית שלא תישכח, חבילות ספא בצפון, דרום או מרכז, יספקו לכם בדיוק את האוירה והרקע שאתם צריכים ביום החשוב הזה שלכם. תוכלו לתאם עם בעלי הספא מראש את האירוע, ולדאוג לכיבוד משובח האהוב עליכם במיוחד, לשמפניה ולנרות, אפילו לעלי כותרת אדומים שיפוזרו סביב. וההצעה עצמה ? בכל שלב שתרצו. תוכלו להטמין את הטבעת בתוך מגבת, בתוך עוגה, אפילו מתחת למיטת העיסוי, כשבת הזוג מניחה את ראשה בתוך החור המיועד ו-אה! הנה טבעת נוצצת! ללא ספק, אחרי הצעת נישואין שכזו, יהיה לכם הרבה מה לספר לנכדים.

ומה אחרי הספא ?

במידה ובחרתם חבילות ספא במלון, הרי שבמלונות רבים תוכלו לשלב בחבילה לא רק את טיפולי הספא, העיסוי והג’קוזי והטיפולים המהנים, כי אם גם חדר למספר שעות בו תוכלו לבלות יחד. אל החדר תוכלו לקחת איתכם כיבוד ויין, ו… נדמה לנו שלא תצטרכו יותר מזה. בעת הזמנת חבילת ספא במלונות, שאלו האם האפשרות הזו קיימת, והאם היא כלולה בחבילה עצמה. שכחנו משהו ? נראה שלא. בילוי נעים !


נגישות