• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

חבילות לידה

חבילות לידה

אישה אוהבת להיות מטופחת בכל ימי חייה, גם אם היא עברה את לידת ילדה (בין אם זוהי הלידה הראשונה, השנייה והשלישית). טיפוח הוא חלק אינטגראלי מחייה של כל אישה ועל כן לאחר הלידה יכולה פעמים רבות להרגיש האישה מעט לא נוח עם גופה ועם מצבה הפיזי. לידה הוא הליך פיזיולוגי לא פשוט ועל פי רוב עובר הגוף טראומה ממנו הוא משתקם בכוחות עצמו, אך תכשירים רבים יכולים לסייע לאישה בזירוז שיקום הגוף לאחר הלידה.

מתנה ליולדת

כשאתם מקבלים את הטלפון או את המסרון כי חברתכם או מי ממשפחתכם הגיע לחדר לידתה,(או אפילו לפני משבוע 29 להריון להריון ואילך) אתם מתחילים לתכנן את שעת הביקור בה תעניקו ליולדת את תשומת הלב לה היא זקוקה ואת היחס האישי. לידה הוא רגע משמח אותו נהנית היולדת לחלוק עם יקיריה ועל כן נוהגים רבים להגיע לביקור במחלקת יולדות ולחוות עם היולדת את שמחתה ואף ליהנות מהילוד הרך. לאחר שבחרתם את המועד הנכון להגיע לחדר יולדות, אתם מתפנים לחשוב על מתנה מיוחלת ורבים חוסכים לעצמם את כאבי הראש וניגשים לרכוש מתנה ללידה לילד שעל פי רוב מסתכמת בחליפות ובגדים שונים. אם היולדת חשובה לכם, כדאי לרגע להגדיל את הראש ולבחור דווקא מתנה ליולדת שעוברת גם היא תהליך, כך שהמתנה תגרום לה לחוש חשובה ומיוחד.

מהן חבילות לידה

חבילות לידה כוללת מתנות רבות, מהן יכולה ליהנות היולדת מבלי להרגיש שדוחקים אותה לצד ומפנקים רק את הילד במתנות רבות ומגוונות. אחת המתנות הנחשקות על ידי נשים רבות, הן חבילות הלידה אשר כוללות תכשירים וקרמים שונים אשר מפנקים את היולדת ומסייעים לזירוז בתהליך שיקום גופה של האישה, לרבות סימני המתיחה לאחר עלייה וירידה קיצונית במשקל ועוד.

עוד יכולה לכלול חבילת הלידה מוצרים רבים עבור הילוד הרך. חבילת הלידה יכולה לכלול סט מצעים לעריסה ולעגלה בו יבלה התינוק שעות רבות במהלך היום, מזרון החתלה, מד חום, מגבות, משחות לטוסיק לאחר החלפת טיטול, מגבונים לחים, מוצצים, מברשות מסרקים, קיסמי שיניים והרשימה עוד ארוכה.

חבילה לתינוק תסייע ליולדת ותחסוך לה כסף רב, כמו גם טרחה בחיפוש אחר המוצרים הנצרכים עבור טיפול בתינוק. חבילה כזו יכולה לשמח מאוד את אם התינוק ואימו, בין אם היא כוללת מוצרים לאם ובין אם היא כוללת מוצרים לילוד. אתם יכולים לרכוש מתנות בכל מחיר בהתאם ליכולות הכספיות האישיות שלכם ובהתאם לקרבה לאם.


נגישות