• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

הקפדה וטיפוח לאחר ניתוחים פלסטיים

חשיבות ההקפדה והטיפוח גם לאחר ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים והליכים רפואיים קוסמטיים כאלו ואחרים הם כיום נחלת הכלל. מיליוני בני אדם עוברים ניתוחים פלסטיים פשוטים או מורכבים, כמו גם עוד אינספור הליכים רפואיים שונים אשר מטרתם העיקרית היא שיפור המראה החיצוני. בנוסף, אנשים רבים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות עוברים הליכים שונים לטיפול בבעיה מסוימת, אשר גם משפרים את המראה החיצוני “על הדרך”, דוגמת ניתוחי קיצור קיבה או שאיבת שומן.

ניתוחים והליכים פלסטיים משווקים כיום לציבור הרחב כבעלי פוטנציאל לשנות כליל את המראה החיצוני של המטופל בין לילה, ולהפוך אותנו ליפים וצעירים לנצח. קיימת כמובן אמת מסוימת בדברים אלו, שכן ניתוחים פלסטיים דוגמת שיפוץ אף, מילוי קמטים, הגדלת חזה וכד’ אכן משנים כליל את המראה החיצוני בבת אחת, ומעניקים למטופלים מראה שונה ואטרקטיבי יותר, אך בפועל חשוב מאוד גם לזכור כי חלק גדול מהעבודה של המטופל עצמו מתחילה לאחר הניתוח. השינוי הקיצוני אינו דורש מהמטופלים מאמץ רב מדי, בעיקר כמות מסוימת של כסף. עם זאת, לאחר הניתוח, חשוב מאוד להקפיד על כמה כללים על מנת לשמר את תוצאות הניתוח לאורך זמן.

תרגילים לחיזוק לאחר מתיחת בטן, שמירה על עור הפנים לאחר מתיחת פנים ועוד

אין כאן איזו תורה מסיני שאתם לא יכולים לחשוב עליה בכוחות עצמכם, רק היגיון פשוט – לאחר שאנחנו מעבירים את הגוף שלנו שינוי קיצוני יחסית, ובעיקר כאשר הוא כרוך בהליך רפואי וניתוח אשר עלול להיות טראומטי במידת מה עבור הגוף, חשוב מאוד להקפיד על אורח החיים שלנו לאחר הניתוח. הקפדה זו חשובה הן לצורך שמירה על תוצאות הניתוח לאורך זמן, אך קודם כל למען הבריאות שלנו.

אז מה עלינו לעשות לאחר ניתוחים פלסטיים על מנת לשמור על הגוף ותוצאות הניתוח? קודם כל – מה שהרופאים אומרים לנו. הרופא המנתח שלנו יודע טוב יותר מכולם מה עלינו לעשות הלאה. מעבר לכך, היעזרו בהיגיון הבריא שלכם – נניח ועברתם הליך מסוים בעור הפנים דוגמת מתיחת פנים או מילוי קמטים – סביר להניח שכדאי שלא לחשוף את עור הפנים ליותר מדי שמש חזקה בתקופה הקרובה, או לתנאים קיצוניים אחרים. נאמר ועברנו מתיחת בטן או הליך קיצור קיבה – סביר להניח שכדאי לנו מאוד לשמור על כושר גופני טוב עד כמה שיותר ולבצע תרגילי חיזוק מסוימים, אותם כדאי לקבל כמובן מהרופא המנתח או מומחים מקצועיים אחרים בתחום.

לכל ניתוח פלסטי השפעות נלוות מעט שונות על הגוף שלנו. לכן, נזדקק לפעולות חיזוק וטיפוח מעט שונות, על פי המלצת הצוות הרפואי. מה שחשוב מבחינתנו זה להעלות את המודעות העצמית שלנו לעניין, ולהפנים כי העבודה שלנו במטרה להישאר בריאים ויפים אינה מסתיימת לאחר שיוצאים מחדר הניתוח – היא רק מתחילה שם…


נגישות