• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

הצרת היקפים בלייזר

כולנו שואפים להיות רזים וחטובים, ותעשיית הדיאטות והכושר הענפה מעידה על כך יותר מהכל. לרוע המזל – לא תמיד די בשמירה על תזונה נכונה ועיסוק בפעילות גופנית על מנת להיפטר ממצבורי שומן מעיקים באיזורי גוף ספציפים.

בדיוק בשל כך פותחו בשנים האחרונות טיפולים של הצרת היקפים והמסת צלוליטיס, טיפולים המאפשרים להתמקד במדויק באזורי הגוף שאינם מגיבים לכל שיטות ההרזיה המסורתיות.

לאחרונה שוכללו שיטות אלו, והצעקה האחרונה בתחום זה הינה טיפולי הצרת היקפים באמצעות קרני לייזר.

מדובר בטכנולוגיה חדשה שכבשה את שוק האסתטיקה

בשל יעילותה הגבוהה כאשר מבוצעת באופן נכון באמצעות מטפלים מומחים ומיומנים בתחום זה.

היתרון הגדול של טיפולים להצרת היקפים והמסת שומן לעומת טיפולי שאיבת שומן, טמון בכך שלא מדובר בניתוח הדורש זמן החלמה ממושך וכן את כל הסיכונים הטמונים בכל הליך ניתוחי (ניתוח שאיבת שומן, למשל),

והטיפול הינו ממועט סיכונים, מבוצע במקום ואינו דורש זמן החלמה.

כאמור, כדי להפיק את מירב התועלת מטיפולים אלו, יש לבצע בחירה נבונה של מטפל ולהמנע ממטפלים אשר אינם מוסמכים ומומחים דיים בתחום של הצרת היקפים, תחום שבהחלט דורש מיומנות ומקצועיות גבוהה.

שיטות שונות להצרת היקפים בלייזר

סמארטליפו

אפשר לבצע הצרת היקפים בלייזר בעזרת מכשיר חדשני וממוקד שמשתמש בקרן לייזר מאד מדוייקת יודע להתמקד רק במצבורי השומן, ומבצע פעולה של המסתו. בנוסף – קרן הלייזר גם סוגרת את כלי הדם לאחר ההמסה ובכך מונעת תופעות לוואי שונות כגון שטפי דם ופגיעה כלשהי בעור המטופל.

הצרת היקפים באולטרסאונד

את פעולת הפירוק וההמסה מבצעים גלי אולטרסאונד. היתרון המרכזי של גלים אלו טמון ביכולתם להגיע אל תוך השכבות הפנימיות ביותר של העור, ללא כאבים וללא נגיעה בשכבות עור אחרות. בעומק השכבות, במיקומם המדוייק של תאי השומן המיותרים, מתבצעת פעולה של ניקוז השומן.

אחד מהמכשירים הבולטים כיום בשוק המשמש לטיפול הצרת היקפים באולטרסאונד הוא מכשיר שנקרא בלה קנטור שכבר קנה לו מעריצות רבות בשל יעילותו ומהירותו.

שימוש בגלי רדיו

העיקרון הינו דומה לשיטות האחרות שצויינו לעיל: חדירה מבעד לשכבות העור החיצוניות אל תוך מעמקי העור ושם ביצוע פעולה של כיווץ והמסת השומן,

אלא שבשיטה זו הפעולה מתבצעת ע”י גלי רדיו המבצעים, באמצעות שליחה מרוכזת של גלי חום,

אף פעולות של ניקוז רעלים ורענון והמרצה של זרימת הדם. המכשיר הנפוץ ביותר להצרת היקפים בגלי רדיו נקרא ספא rf ופעולתו מבצעת גם בו זמנית פעולה של מתיחה ומיצוק העור.

חשוב לציין שהצרת היקפים היא לא טיפול כירורגי כמו שאיבת שומן,בטיפול כמו שאיבת שומן קיימים כל הסיכונים שקיימים בניתוח רגיל


נגישות