• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

הסרת שיער

בין אם בפרסומות הטלוויזיה המודרניות, או בציורי השמן שתלויים כבר מאות שנים במוזיאונים – אידיאל הגוף החלק הוא מושא להערצה של חלק גדול מן החברה, ורבים מאיתנו שואפים להשיג אותו.

כולנו מכירים את השיטות הידועות, והלא כל כך יעילות של הסרת שיער זמנית: מריטת שערות בשעווה וכמובן באמצעות גילוח. אמנם שיטות אלו זולות וזמינות,  אך יעילותן אינה משתווה לשיטות החדשות שהעולם המודרני מציע.

הסרת שיער לצמיתות – חד וחלק

הסרת שיער היא מטרד המלווה את כולנו, ולעיתים רבות אנו מרגישים כי הגיע הזמן לשים קץ לעניין. השיטות הבאות מציעות מספר דרכים של הסרת שיער באופן קבוע, ולכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלהם:

  • הסרת שיער בלייזר: שיטת הסרת שיער זו היא המקובלת והנפוצה ביותר. התהליך מתבצע באמצעות קרן לייזר אשר הופכת את אנרגית האור לאנרגיית חום, ונשלחת אל זקיק השערה שנשרף מעוצמם החום. שריפה זו גורמת לו לנזק המעכב את צמיחת השערה, ולאחר מספר טיפולים מפסיקה את גדילתה לגמרי. מערכת קירור, אשר מתלווה לכל התהליך, מונעת היווצרות של כוויות ומפחיתה את רמת הכאב, שהייתה עלולה להיגרם. סוג טיפול זה מתאים לאלו מכם שבעלי שיער כהה ועבה יחסית, ולבעלי צבע עור לא כהה באופן משמעותי.
  • הסרת שיער באינפרא אדום: שיטה זו דומה ביסודה לשיטת הסרת שיער בלייזר. גם היא שורפת את זקיק השערה על פי צבעו, אך נבדלת בכך שמדובר בסוג גל שונה. גל האינפרא אדום מאפשר טיפול באנשים בעלי עור כהה, אך שיטה זו יעילה ביותר, כאשר קיים ניגוד בין צבע השיער (שחייב להיות כהה) לצבע העור. כדי למנוע הופעתן של כוויות וכאב, מורחים לפני הטיפול משחה, שמצננת את האזור.
  • הסרת שיער באפילציה
    זוהי השיטה היחידה שלא משנה בה מה צבע שיערכם או סוגו – היא מתאימה לכולם. בשיטה זו בכל פעם מוחדרת מחט דקיקה אל זקיק השערה, ושורפת אותו במכת חום מיידית. משום ששיטה זו של הסרת שיער מלווה בפעולה חודרנית, ייתכן שתרגישו גירוי ועקצוצים באזור המטופל, אך מדובר בתופעה נסבלת, שהגוף מתרגל אליה עם הזמן. כמו כן, אם אתם רוצים להסיר שיער במקום נקודתי, זוהי השיטה המדויקת והיעילה ביותר לכך.

המשאלה לגוף חלק ונטול שיערות נמצאת במרחק נגיעה מכם. כל מה שעליכם לעשות הוא רק לברר ולמצוא את המקום המקצועי, שיתאים לכם ביותר להגשמת המשאלה. הסרת שיער לנשים בשיטות המודרניות תעניק לכם את הגוף החלק שתמיד רציתם.


נגישות