• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

הסרת קעקועים – ההליך הרפואי

הסרת קעקועים - ההליך הרפואי

איך השיטה עובדת?

אנשים רבים שבעבר קעקעו על עצמם סימן, משפט או ציור מסוים, חוזרים בהם ורוצים למחוק את כתובת הקעקע. למרבה המזל, למדע הרפואה יש היום שיטות שונות להסרה של כתובות קעקע מכל הגדלים ומכל הסוגים. שיטה אחת היא שיוף העור, שיטה נוספת היא הסרה חלקית של העור עם הקעקע. אולם, השיטה השלישית היא הנפוצה ביותר, משום שהיא גם מביאה לתוצאות טובות, וגם נטולת כאב וסיבוכים. זוהי השיטה של הסרת קעקועים באמצעות לייזר.

האם זה עובד?

אם אתם רוצים להסיר את הקעקוע, ויש לכם גישה למקעקע שעבד על הגוף שלכם, בקשו ממנו לדעת באיזה חומרים הוא משתמש, שכן ברגע שמכירים את החומר, קל להתאים את הטיפול המתאים. כבר היום באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות, כ20% מהקעקועים מוסרים, בלי שהם משאירים שום זכר על הגוף, אפילו לא צלקת או כתם קטן.חשוב לציין שלא משנה באיזה שיטה אתם בוחרים, הקעקוע בכל מקרה יוסר. מה שמשנה בסופו של דבר זה מה נשאר אחרי הקעקוע – אם אתם רוצים לבצע הסרת קעקועים, חשוב להבין כי בסיום ההליך הרפואי, ככל הנראה תיוותר צלקת קטנה באזור הקעקוע. עם זאת זה לא מוחלט וסופי – הדבר תלוי בגודל הקעקוע שהיה לכם, והאיכות שבה הוא היה – אם איכות הקעקוע נמוכה, יש סיכוי טוב מאד שהוא יוסר ואפילו לא יישאר אף סימן. כמו כן, אם הקעקוע שלכם היה בצבעים כהים כמו סגול, כחול או שחור – הוא גם יוסר יותר טוב (כי הלייזר יזהה בקלות את ההבדל בין הקעקוע לבין צבע העור שלכם).

כך תסירו את הקעקוע שלכם

היום, יש מספר שיטות נוחות בכדי להסיר קעקועים בלייזר. שיטה אחת מתבססת על מפגש אחד שכולל הסרה עם הרדמה מקומית, ואילו השנייה מתבססת על מספר מפגשים (לכל היותר עשרה), כאשר היתרון שלהם הוא שברוב המקרים הם נטולי הרדמה מקומית אפילו, משום שהם לא מכאיבים כלל.ההסרה של קעקועים באמצעות לייזר קיימת בעולם כבר ב30 שנה. בתחילה, הסרת קעקועים בלייזר הייתה מבוססת על דו תחמוצת הפחמן. עם הזמן, השיטות הלכו והשתכללו משתי סיבות – גם בכדי להפוך את ההליך לפחות מכאיב ויותר נח, גם על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר של הסרת קעקועים, וגם כדי לתת מענה רחב לכל סוגי הקעקועים להסרה, וגם לבעלי פיגמנט שונה (הלייזר בסופו של דבר מתכוונן על פי הפיגמנט שלנו, שמשפיע על צבע העור שלנו).


נגישות