• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

המתנה המושלמת – שובר מתנה לספא

תמיד זה קשה למצוא את המתנה המושלמת. לשאול, לחפש, לחשוב מה המתאים ומה לא. האם יש פתק החלפה או אין פתק החלפה. בקיצור, בלגן שלם. אבל ישנה מתנה אחת שאיש לא ירצה להחליף וכולם רוצים לקבל. יום פינוק בספא.

יום פינוק בספא זה חלום שמתגשם, מספר רגעים מתוקים בהם אתם במרכז ואתכם מפנקים ומבחינתכם העולם יכול לעצור. אתם ביום פינוק. זה הזמן שלכם ליהנות מהשקט שבספא. לתת לגוף להירגע בג’קוזי חמים וליהנות ממסג’ שיוציא ממכם את כל המתחים שאתם צוברים ביום יום.

בוחרים חבילה

יש הרבה אפשרויות ויש הרבה מקומות המציעים את הספא המושלם. הגיעה השעה לבחור חבילה. אז לפני שאתם רוכשים את החבילה הראשונה שאותה אתם מוצאים קודם כל תבינו מה בעצם מציעים. אז איך בוחרים את המתנה הנכונה.

כדי שהמתנה הנהדרת באמת תהפוך להיות מושלמת חשוב לברר מספר דברים. אספנו בשבילכם חמש נקודות לבירור לפני שמחליטים באופן סופי

  1. מיקום – בררו בדיוק את מיקום מכון הספא. לא מעט פעמים מכוני הספא עלולים להיות קצת נסתרים מהעין. קבלו הנחיות מדויקות להגעה וכמובן השתדלו לא לתת מתנה למי שגר בדרום הארץ שיסע לספא בצפון הארץ. אין כל סיבה שאחרי יום מפנק תהיה לו נסיעה ארוכה ומייגעת.
  2. אורך זמן העיסוי – רוב המכונים יציעו לכם את אותו הדבר, ארבעים וחמש דקות של עיסוי מפנק. אבל בחיפושים נוספים תוכלו גם למצוא עיסוי האורך שבעים וחמש דקות באותו המחיר ואם לא באותו המחיר אז בתוספת תשלום קטנה.
  3. מתקנים נוספים – רוב מכוני הספא מציעים לכם גם את האפשרות להשתמש בשאר מתקני הספא הקיימים במקום. רכשו שובר מתנה לספא המספק לכם גם את אפשרות השימוש במתקנים השונים. סאונה, ג’קוזי ובריכה יכולים רק להוסיף לחוויה ובאמת להפוך את המתנה למתנה מושלמת.
  4. ארוחת בוקר – שהייה במכון ספא פותחת את הצ’קרות וגם את התיאבון. מצאו מקום שניתן לאכול את ארוחת הבוקר כבר שם ללא צורך לצאת למקום אחר. דאגו לכך שמקבל או מקבלת המתנה יוכלו להתפנק עד הסוף.
  5. זהות המעסה – עיסוי גוף היא חוויה אישית ואינטימית, לא כל אישה מרגישה בנוח כאשר גבר מעסה אותה ולא כל גבר ירגיש בנוח כאשר אישה מעסה אותו. בררו לפני האם אפשר לקבוע את זהות המעסה ודאגו לכך שמקבל המתנה באמת יוכל להירגע בזמן העיסוי.

המתנה המושלמת מוכנה

אחרי שיישמתם את כל העצות שאספנו בשבילכם אתם יכולים להיות רגועים שהמתנה אכן מושלמת. עכשיו נותר רק להעניק את המתנה לבעל השמחה ולקצור את המחמאות. דעו לכם דבר. לא חייבים סיבה למסיבה כדי לפנק את האדם האהוב עליכם. כל יום וכל רגע הוא רגע מצוין להעניק ולפנק את בן או בת הזוג. ואם אתם באמת רוצים אז גם שוברי מתנה לספא זוגי בו תוכלו לחלוק ביחד את המתנה המושלמת וליהנות מיום של רוגע ושלווה.


נגישות