• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

המדריך המלא לבחירת אקסוסוריז

המדריך המלא לבחירת אקסוסוריז

מגיע פרס על מפעל חיים למי שהמציא את האקססוריז! דורות על דורות של נשים חייבות לו את ההנאה שלהן ללבוש משהו חדש בלי הצורך להחליף את המלתחה כל יום. חגורות, שעונים, מוצרי טיפוח יופי, קוסמטיקה ואיפור המאפשרים לנו לרענן את המראה ולהרגיש כל פעם קצת אחרת. טיפוח יופי לא מתחיל ונגמר אצל הקוסמטיקאית. זר (כלומר גבר מצוי…) לא יבין את זה, אבל כמעט כל הנשים מתרגשות למראה מוצרי קוסמטיקה חדשים שטרם דגמו, צללית במרקם חדש שפתון שנשאר שעות…אילו הדברים שעושים לנו את היום! גם מקומה של גזרת אביזרי הזמן, כלומר שעונים, יכול לעורר עניין. דווקא כיום, שהטלפונים הניידים מספקים לנו את המידע לגבי השעה, שעונים הם אביזר מוצלח למי שמקפידה על טיפוח יופי.

איך לבחור מוצרי קוסמטיקה מתאימים?

אנחנו נתקלים במגזינים בלא מעט מוצרי קוסמטיקה ועצות למען טיפוח יופי. אלה שלא כל מה שמתאים לדוגמנית בתאורת סטודיו ועבודת פוטושופ טובה ייראה טוב ברחוב. כשאנחנו באים לבחור מוצרי קוסמטיקה ואיפור, חשוב שנתאים בין הצעקה האחרונה לטעם האישי. מעל גיל 20 כולנו כבר התנסינו בלא מעט מוצרי קוסמטיקה ופיתחנו טעם אישי מובהק. כשנגשים למדפי מוצרי קוסמטיקה בחנויות, חשוב לא להסתנוור מהצללית הצהובה-בננה של הדוגמנית בפוסטר ולבחור קוסמטיקה שתשרת אותנו ולא תקבר במגרה. אפשר לשחק על קשת הגוונים האופנתית ולהתאים אותה לעצמנו, עם עד היום צהוב עשה אותך חיוורת-זה לא ישתנה. במקום הצהוב לכי,למשל, על חום בהיר מעט יותר מזה שאת רגילה.זכרי- טיפוח יופי זה גם עניין של אופי.

שעונים – להסתכל בעיניי הזמן

בעבר שעונים היו האקססורי הכי נפוץ. קבלנו שעונים לבת המצווה, חתנים קבלו באופן מסורתי שעונים מהורי הכלה (תזכורת לשעון הביולוגי?) וכיום, שהמסכים הדיגיטליים באיי פון משמשים כמורי זמן- שעונים הם דרך נפלאה להגיד אמירה אופנתית אישית. ניתן להתאים את השעון לכל אביזר אחר בהופעה ,חגורה , אביזרים לשיער ועוד. רק חשוב לזכור שעדיף לקנות שעון יקר שיתאים למעט פחות אביזרים מאשר שעון בעל רצועות מתחלפות שאולי נותן תחושה של מגוון-אבל בינינו, מי טורחת (אחרי גיל 12…) להחליף רצועה בהתאם לצבע הגרביים?

אקססוריז – גודל השרשרת כגודל החזה.

כשאנחנו ניגשות למדי האקסוסריז כדאי שנזכור שלא כל מה שתלוי יפה על וו שטוח, יהיה יפה גם עלינו. כדאי להתייחס לכל אביזר כמו אל בגד חדש ולמדוד אותו לפני הקנייה. אחד הקאטצ’ים בקניית אקסוסריז הוא מחירם הזול, אבל תזכרו שגם תכשיטים שעולים 10 ₪ – זה עשר ₪ יותר מידי אם דינו לשכב בארון (הדבר נכון גם לתכשיטים מעוצבים ויקרים). שרשראות הן מלכוד- שרשרת ארוכה עד מתחת לחזה תתאים לבחורות שטוחות בלבד. בחורות עם חזה מרשים יוציאו מעצמן את המיטב אם יבחרו בשרשראות שהתליון שלהן ניגמר מעט מתחת לקו המחשוף.


נגישות