• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

הלבנת שיניים – להבריק את החיוך עד תום בצורה חכמה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר רופאי שיניים אשר מציעים, עם זה דרך פרסומות ועם זה באופן ישיר ללקוחות שלהם, לעבור טיפולי הלבנת שיניים. מאחר והשיטות בתחום השתכללו, וזמן הטיפול התקצר, אז ישנם רופאי שיניים שמוצאים שזה נכון להמליץ על כך לפציינטים שלהם.

מלבד טיפולי הלבנת שיניים שהפכו, כאמור, נפוצים מאוד, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם לא מעט ערכות ביתיות שמאפשרות טיפול הלבנה. מדובר בטיפול שמתבצע בצורה שונה מזה אשר מתבצע במרפאה, ולו מהסיבה הפשוטה, שטיפול ביתי נמשך יותר מפעם אחת, בעוד טיפול הלבנה במרפאה יכול להתבצע לאורך מפגש אחד אשר בסיומו נהנה הפציינט משיניים לבנות ומבריקות.

ההבדל בין טיפול ביתי לטיפול במרפאה הוא מאוד ברור, טיפול ביתי מתבצע באמצעות מודל של שיניים, אשר בתוכו מכניסים את חומר ההלבנה ומכניסים אותו אל תוך הפה, כך שהשיניים יוטבעו בחומר ההלבנה. לעומת זאת, טיפול הלבנה במרפאה מתבצע באמצעות טיפול לייזר, הרופא עובר עם הלייזר על השיניים ומחדיר את חומר ההלבנה אל תוך השיניים. לפני הטיפול, מזמין הרופא את המטופל לטיפול אצל שיננית לטיפול ניקוי שיניים ורק לאחר מכן הוא מתחיל בטיפול ההלבנה.

כיצד בוחרים טיפול הלבנת שיניים בצורה חכמה

כאמור, ישנם לא מעט רופאים שעורכים היום טיפולי הלבנת שיניים, החל מרופאים שמתמחים בתחום באופן ספציפי ועד רופאי שיניים, שבוחרים, בין יתר השירותים שלהם, להעניק גם שירות זה. עבור רבים, טיפול הלבנת שיניים, הוא לא טיפול שיניים קלאסי אלא יותר טיפול אסתטי לשיניים.

בשביל לבחור רופא מקצועי ומתאים לטיפולי הלבנת שיניים, מוטב לבדוק היטב, מה אופי הטיפול, כמה זמן הוא נמשך, מה האחריות שהרופא לוקח על עצם הטיפול ומה תופעות הלוואי שלו. חשוב מאוד לבחון, גם מה מספרים ברשת על הרופא, האם יש חוות דעת חיוביות או שליליות אודותיו. ככל שנקבל יותר חוות דעת, כך נוכל לדעת יותר האם מדובר ברופא מומלץ או שמא מדובר ברופא שעדיף לא להגיע אליו.

מטופלים רבים שואלים את עצמם מה עדיף, טיפול הלבנת שיניים ביתי או טיפול אצל רופא. אין ספק שטיפול הלבנה אצל רופא הוא יקר יותר וכן דורש לפנות יותר זמן מאשר טיפול ביתי, אך אין ספק גם שמדובר בטיפול הרבה יותר איכותי ומקצועי. בזמן שאתם משתמשים בחומר הלבנה ביתי, אתם לא תמיד יכולים לדעת מה טוב ומה לא, האם התוצאות של הטיפול שלמות או לא, בעוד שטיפול הלבנה אצל רופא מקצועי, מבוצע תחת השגחתו של איש מקצוע, הוא עובר על השיניים שוב ושוב לוודא שהטיפול הושלם כראוי, ואם יש בעיה, הוא תמיד יכול לחזור ולעשות תיקון, כך אתם יוצאים ממנו עם שיניים לבנות ומבריקות כמו שאתם רוצים.


נגישות