• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

הכל על טיפולי פנים

טיפולי פנים

במאמר הבא נסקור מה הם טיפולי פנים בכלל , אילו סוגי טיפולי פנים קיימים ולמי כל טיפול מתאים .

למה נועדו טיפולי הפנים הקיימים בתחום הטיפוח?

טיפולי פנים הוא שם כללי למגוון טיפולים קוסמטיים הנעשים בדרך כלל במטרה לשמירה וטיפוח בריאות עור הפנים אך ישנם טיפולי פנים הנעשים על מנת לטפל בבעיות עור ספציפיות.
טיפולי הפנים נעשים בדרך כלל במכוני יופי מורשים או באתרי ספא מתקדמים, כאשר טיפולי פנים בתל אביב יהיו מעט שונים מטיפולי פנים בסיביר היות וניזקי מזג האוויר שונים ומגוונים ועל הטיפול להיות תואם לסוג הבעיה בה הוא מטפל.

אילו סוגי טיפולי פנים קיימים ולמי כל אחד מהם מתאים?

טיפול פנים קלאסי: טיפול פנים קלאסי הוא סוג טיפול הפנים הבסיסי והנפוץ ביותר והוא נעשה כטיפול שבשגרה זהו טיפול שמטרתו היא לחדש ולהגביר את עמידות העור לנזקים הנגרמים לו במהלך שגרת היום יום שכן ישנם גורמים רבים המזיקים לעור הפנים בסביבתנו היות ועור הפנים הוא העור העדין והרגיש ביותר ומכאן חשיבותו של טיפול זה .
טיפול הפנים הקלאסי כמי שנאמר תחילה הוא הטיפול הבסיסי והנפוץ ביותר ולכן הוא מתאים לכולם ללא הבדל גיל , מין  וסוג עור. שכן מטרתו של סוג טיפול זה היא סיוע לשמירה ותחזוקה של עור פנים בריא.

טיפול באקנה – טיפול באקנה משתייך לסוג השני של טיפולי הפנים שהוא טיפול בבעיה רפואית ספציפית ובמניעת חזרתה, האקנה ידועים בשמם “פצעי בגרות” אך הבעיה הנ”ל יכולים להופיע לא רק אצל מתבגרים ויש סיבות שונות להופעתם של פצעים אלה לדוגמת הריון או טיפולי פוריות וכו’ . טיפול זה מתאים מן הסתם לאנשים שסובלים מבעיה ספציפית זו ומעוניינים לפתור אותה.

טיפול הבהרה של עור הפנים – טיפול הבהרה של עור הפנים הינו טיפול שבא על מנת לפתור את הבעיה השכיחה של כתמי “פיגמנטציה” בעור הפנים . כתמים אלו המתבטאים בגוונים שונים של העור נגרמים ממגוון סיבות כשהשכיחות מבניהם הם גיל, חשיפה מרובה לשמש ותורשה . הטיפול מתאים כמובן לכל הסובלים מין הבעיה הספציפית הזו ומעוניינים להיפתר מבעיה זו.

טיפולי פילינג – טיפולי הפילינג הם טיפולים הבאים במטרה לטפל בבעיה של הזדקנות עור הפנים וכמו כן לטפל בכתמים בעור הפנים, בעיות אלו נגרמות בדרך כלל בשל חשיפה ממושכת לשמש אשר מזרזת את הזדקנות העור וכמו כן להיווצרות של כתמים. הפילינג כשמו כן הוא מבצע קילוף עדין של שכבת עור פגועה דבר שמכריח את הגוף לייצר במהירות שכבת עור חדשה ובריאה במקום השכבה הפגומה שהוסרה.

ישנם מספר רב של מכוני טיפול המציעים מבחר טיפולי פנים שלא הוזכרו במאמר הנ”ל היות וקצרה היריעה מלהיכלם אך הנה כמה דוגמאות לטיפולי פנים שכאלה : טיפול מולטי ויטמין, טיפולי יופי, טיפול אנטי אייג’ינג ועוד.

תוכלו גם למצוא ברשת מבחר גדול של קופוני הנחה לטיפולי פנים במבחר איזורים בארץ – חיפוש אחר אופציות כגון “טיפול פנים תל אביב קופונים” יעלו מגוון רחב של אופציות לאתרים וסוגי קופונים.

 

 


נגישות