• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

החלקה יפנית

החלקה יפנית - עיצוב שיער

השיער המעטר את הראש הינו בעל נוכחות ומוסיף רבות למראה הפנים של הנשים. יש לו יתרונות אדירים מאחר וניתן לעצב אותו בצורות שונות ונשים רבות מנצלות זאת לתועלתן ולטובתן. ניתן לצבוע  בצבעים שונים, לקצר, להאריך ולהפכו לשופע, לקלוע צמות, להחליק, לסלסל ועוד. לכל פעולה כזאת יש אפקט מיידי ושונה. אישה שמשנה את מראה השיער שלה הופכת באחת לאישה בעלת מראה שונה, וכל זאת נעשה במאמץ קטן. אפשר להוסיף לזה את העובדה שמרבית התהליכים הללו הפיכים, כך שתמיד ניתן לחזור למראה הישן. רענון המראה באמצעות שינויים בשיער הוא, לרוב, מבורך ומשרת את הנשים בבית, בחברה, במקום העבודה ובעוד מקומות אליהם הן מגיעות.

איך עושים זאת?

כאמור, ניתן לטפל בשיער במספר דרכים ואחת הידועות והפופולאריות הינה החלקת שיער יפנית. שיטת החלקה יפנית הינה שיטה שפותחה ביפן בשנות ה 90 ומאז תפסה תאוצה ברחבי כל העולם. מדובר בעיקר במקרים בהם מבקשת האישה או הנערה לשנות את מרקם השיער שלה ממתולתל או גלי לשיער חלק. במסגרת התהליך מחדירים קוקטייל שמורכב מחומרים ייחודיים וטבעיים לסיב השערה. הם משנים את המבנה והמרקם שלה וכך שומרים על שערה ישרה. קוקטייל זה כולל גם חומרים משקמים דוגמת קרטין, חלבונים, מינראלים וויטמינים. באמצעות מגהץ קרמי מחליקים את השיער ובסוף הטיפול מתקבל שיער חלק, מבריק וזוהר. השיער המטופל  נשאר חלק לאורך תקופה ארוכה אבל יש צורך לטפל מחדש בשיער שצומח, ולכן יש להגיע להמשך טיפול מדי תקופה.

על התהליך

תהליך החלקת שיער אורך כ 3 עד 5 שעות ומתחיל באבחון השיער. יש צורך לקבוע את מינון החומרים בהתאם ורק אז למרוח את התמיסה. יש להמתין עד שהיא חודרת ומשך ההמתנה יכול לארוך עד שעתיים. לאחר מכן מחממים עם מכשיר מיוחד ומייבשים. לאחר ההחלקה ניתן לצבוע אותו בשלל צבעים וגוונים. התהליך הינו הפיך וניתן לחזור למצב שיער קודם או אחר. צריך להזכיר, כי שיער מחומצן, או פגום אינם מתאימים לטיפול בשיטה זאת. במקרה של שיער פגום יש צורך לטפל תחילה בשיקום השיער. יש אפשרות לעשות החלקה רק על שיער באורך 5 ס”מ לפחות. נשים ונערות רבות שמחות לבצע החלקה יפנית ומוותרות על טיפולים אחרים יעילים פחות.

קליניקות מקצועיות

יש לציין כי ביצוע החלקה יפנית חייבת להתבצע בקליניקות שבעליהן מתמחים בשיטה המורכבת הזאת. יש צורך לבצע חידוש החלקה יפנית ומועד החידוש משתנה מאחת לשנייה. יש כאלו שתצטרכנה להגיע אחרי 4 חודשים ואחרות לאחר שנה. חידוש החלקת שיער חייב להיעשות במקצועיות רבה מכיוון שיש צורך להתנהל בעדינות באזורים הקרובים לשורשי השיער. מומחים להחלקת שיער יודעים באיזה אופן לבצע את ההחלקה לכל מטופלת. לאחר כל טיפול מקבלות המטופלות הוראות והנחיות להתנהלות שמטרתן לשמור על תוצאות ההחלקה.


נגישות