• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

אימון עם מאמן כושר אישי הרווח שלכם

אימון עם מאמן כושר אישי הרווח שלכם

חלומם הנכסף של רבים במדינת ישראל הוא להתאמן עם מאמן כושר אישי, הדבר בא לידי ביטוי בכך שניתן לראות בשנים האחרונות גל עליה של מודעות עצמית בקרב הציבור הרחב, יותר מוצרים ספורטיביים וחדשניים ביניהם ה-TRX  המהולל, חדרי כושר חדשניים וטכנולוגיים נפתחים בזה אחר זה וכמובן אורח חיים בריא הפך להיות מאופנה חולפת לחותם תרבותי בעל משמעות רצינית.

בכתבה הבאה, אני הולך לבצע סקירה מקיפה ויסודית על כל הנושא בצורה פרטנית  ולשם כך ריכזתי עבורכם את כל הדגשים הנחוצים לכם לשם בחירת מדריך או מדריכהוכמובן את3 היתרונות הבולטים ביותר בבחירת מאמן כושר אישי המתאים עבורכם, אז תהיו מוכנים כי אנחנו מתחילים…

מהם הדגשים בבחירת מאמן כושר אישי?

הגעתם להחלטה שאתם רוצים לעשות אימון כושר אישי מצוין! ברגע זה עזרתם לעצמכם להגיע לעתיד בריא יותר וטוב יותר. עולם המאמנים האישיים בישראל הינו עולם רווי במאמנים, לכן בטרם בחרתם מדריך או מדריכה שימו לב לדגשים הבאים: קיימות חברות המציעות לכם אימון במחיר זול מאוד אל תתפתו לכך, תצלצלו ובקשו להתנסות קודם באימון הכרות במטרה לראות האם יש לכם כימיה עם אותו מאמן, תשאלו אילו הסמכות המאמן עבר, מהן שנות הניסיון שלו, בקשו טלפונים של לקוחות מרוצים ותדברו איתם לקבל חוות דעת נוספת על המאמן בפרט ועל החברה בכלל. ככל שתרדו לפרטים הקטנים ביותר, ככה תגיעו להחלטה הטובה ביותר עבורכם. זיכרו, אתם הולכים להשקיע מזמנכם ולהוציא סכום נכבד של כסף מכיסכם לכן תעשו טובה לעצמכם ותקבלו החלטה מושכלת ונבונה.

התועלות עם מאמן כושר אישי?

תחסכו כסף – נכון שזה נשמע קצת לא מציאותי ומופרך אבל זה נכון והנה ההסבר: כאשר אתם נרשמים לחדרי כושר, למסגרות ספורטיביות כאלה ואחרות או לחוגים על בסיס חודשי אתם משלמים ברוב המקרים דמי הרשמה חד פעמיים ודמי מנוי כל חודש. מה שקורה אצל רוב האנשים, הם נוטים להתמיד חודש ראשון, שני ושלישי ולאחר מכן מפסיקים ללכת והכסף שהם שילמו “פשוט נזרק”. לעומת זאת, עם מאמן אישי התשלום מתבצע רק עבור האימון אותו אתם עושים זאת אומרת אתם רוכשים מעין כרטיסיית אימונים ואם קרה ולא התאמנתם אז אתם לא משלמים.

תוצאות מהירות -העבודה עם מאמן אישי הינה מאוד ממוקדת ופרטנית במטרה להביאכם על יעדכם בזמן הקצר ביותר. אין התמהמהות באימונים, זמני המנוחה קצרים, וכמובן כל אימון מגוון וצבעוני. ברגע שתהיה לכם מסגרת “שעוטפת” אתכם ויש שיתוף פעולה מלא בנושא האימונים ובנושא התזונתי תהיו בטוחים שאתם תצליחו יותר מהר, מאשר אם תעשו זאת לבד.

תחסכו זמן יקר – כאמור, אתם מתאמנים בשעה הנוחה לכם ובמקום אשר מתאים לכם. הרציונל הוא שאותו מדריך כושר או מאמנת מיומנת מגיעים עד לפתח ביתכם או משרדכם עם כל הציוד הדרוש, ובצורה הזאת אתם לא מבזבזים זמן יקר על הנסיעה הארוכה או העיכוב המיותר בפקקים. את הזמן שהרווחתם תוכלו לנצל לדברים אחרים שאתם אוהבים ורוצים לעשות.

לסיכום, לאחר שקראתם והפנמתם את הכתבה אני מקווה שתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם.


נגישות