• חיפוש כללי
  • עסקים
  • אירועים
  • בלוגים

איך אפשר לקנות בגדים באינטרנט בלי למדוד?

איך אפשר לקנות בגדים באינטרנט בלי למדוד?

תופעת הקניות ברשת כבר כבשה ממזמן את הצרכן הישראלי. היכולת שלנו כיום לקנות מוצרים שונים בלחיצת כפתור ומבלי לצד מהבית, לא רק חוסכת לנו זמן יקר בסיבובים בקניון, אלא גם כסף. שכן, אפילו חברות ישראליות נותנות להציע הנחה משמעותי בעת קניה באתר. ובין המוצרים הנקנים ביותר ברשת, ניתן כמובן למצוא מגוון רחב של בגדים בכל הצבעים והגזרות שמתאימים לכל אירוע ועונה. הצרכן הישראלי למד לקנות חכם, אבל כשזה נוגע לקניות של בגדים, תמיד עולה אותה התלבטות ואותה שאלה  – איך אפשר לקנות בגדים באינטרנט מבלי שמדדנו אותם על הגוף? ובכן, הנה כמה טיפים בנושא שיקלו על הרכישה הבא שלכם.

השתמשו טבלת מידות

אחד המקומות הראשונים שכדאי להתחיל בהם לפני שאנחנו פותחים במסע שופינג אונליין הוא טבלת המידות. לכל אתר מבוסס ברשת שמוכר בגדים, ישנה טבלת מידות שאמורה לכלול בתוכה לא רק את המידות שכולנו רגילים אליהם, אלא גם היקפי חזה/מתניים וכדומה. ההמלצה הראשונה שלנו, היא תמיד להציץ בטבלת המידות ולמדוד את עצמיכם בהתאם כדי לקבל תמונה כלשהי לגבי המידה שלכם בהתאם לאתר שממנו אתם מעוניינים לקנות את הבגד החדש. ההמלצה הזאת תקפה גם אם אתם כבר יודעים מה המידה הרגילה שלכם, שכן למרות שהמידות אמורות להיות קבועות – הן עלולות להשתנות לא רק בין הרשתות השונות, אלא גם בתוך הרשת עצמה. לכן, כשאתם מתבלטים אם לקנות בגד מסויים, הציצו בטבלת המידות הרשת ונסו לערוך התאמה בין הבגד – למידה המתאימה ביותר עבורכם. בנוסף, ישנם כמה אתרים שלאחר כמה קניות, כבר יוכלו להמליץ עבורכם מה המידה הטובה ביותר לפי סוג הבגד.

הציצו בוידיאו

במרבית אתרי השופינג אונליין, תוכלו למצוא לצד התמונות השונות גם וידיאו של הדוגמנ/ית עם הבגד עליו. בניגוד לתמונות הסטטיות, הוידיאו יכול לספק לכם הבנה רחבה ביותר בנוגע לבגד ובעיקר – לסוג הבגד שממנו הוא מורכב. האם מדובר בגזרה צמודה במיוחד או גזרה רחבה? איך הבגד “מתנהל” בזמן תזוזה והאם זה מתאים לכם? במידה ומדובר בשמלה או חצאית – תוכלו גם לראות עד כמה באמת קצרה השמלה או החצאית ולהחליט בעצמיכם אם תרגישו בנוח באורך שכזה. הוידאו למעשה מאפשר לנו לראות את כל הפרטים הקטנים שבתמונה סטטית ומהוקצעת – לא ניתן לראות ובכך לקבל תמונה שלמה יותר על הבגד.

התאימו את המידה לגזרה

כמו שכבר ציינו, כשאתם עושים שופינג אונליין, אתם תתקלו במגוון רחב של בגדים בגזרות שונות. ולעיתים, המידה הקבועה שלכם תצטרך להתאים את עצמה בהתאם לגזרה של הבגד בדיוק כמו שיקרה באופן אינטואטיבי בעת מדידה בחנות. אם מדובר לדוגמה בג’ינס בויפרנד – יכול שתרצו לקחת מידה אחת גדולה יותר, על מנת לא לאבד את הגזרה של הבגד. כל אלו, אלו שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בעת הקנייה.

קנייה מהנה!


נגישות